PREFA

Systemy dachowe i elewacyjne PREFA

Systemy dachowe PREFA:

Nieważne, czy mamy do czynienia z konstrukcją na nowym budynku, czy remontowanym dachem, czy dach ma lukarny, wyłazy i łuki – dach aluminiowy dopasuje się do prawie każdego kształtu. Różne produkty firmy PREFA zapewniają niezawodne pokrycie dachu.

Lekkie, wytrzymałe, trwałe, przyjazne dla środowiska, łatwe w obróbce, oferujące uniwersalne możliwości projektowe – aluminium łączy w sobie najwspanialsze właściwości, o jakich można sobie marzyć w przypadku materiału. Dlatego dachy PREFA stanowią nie tylko idealny wybór dla wymagających kształtów na futurystycznych budynkach, ale również na nierównych konstrukcjach dachowych na starych lub zabytkowych budowlach. Teraz wystarczy tylko podjąć decyzję o wyborze właściwego produktu!

Systemy elewacyjne PREFA:

Elewacja budynku służy nie tylko jako ochrona przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak śnieg, deszcz, wiatr i słońce, ale także zmniejsza zużycie energii, gdy zostanie wykonana odpowiednia izolacja termiczna. Ponadto okładzina elewacyjna w znacznym stopniu kształtuje styl domu. Dzięki aluminiowym produktom elewacyjnym PREFA wybierasz wysokiej jakości, atrakcyjny wizualnie i przemyślany od pokoleń kompletny system – produkowany w Austrii i Niemczech.