Usługi cisielsko dekarskie

Montaż dachów – sprawdzeni dekarze i doradcy

Przy budowie domu lub wymianie dachu, potrzebna jest doświadczona i sprawdzona firma dekarska. Zajmujemy się wykonywaniem więźb dachowych, przekryciami dachów, budową drewnianych wiat, garaży oraz zadaszeń. Możemy również polecić sprawdzoną firmę spośród firm figurujących w naszej bazie. Jesteśmy przekonani, że sprosta ona oczekiwaniom Klientów indywidualnych oraz firm deweloperskich.

VAT 8%

W naszej firmie istnieje możliwość zakupu dachu wraz z usługą montażu. W takim przypadku Klient indywidualny płaci 8% podatek VAT. Jeśli nie znaleźliście Państwo wykonawcy, nie ma problemu. Skontaktujemy Was z naszymi ekipami, które świadczą usługi dekarskie w zakresie montażu dachów. Spośród naszych propozycji wybierzecie firmę wykonawczą, która spełni Wasze oczekiwania.

Jeśli macie już wykonawcę to wystarczy, że zakres jego działalności obejmuje wykonywanie pokryć dachowych. Umowa niesie ze sobą wiele korzyści dla kupującego. Procedury jej podpisania są proste i czytelne i co najważniejsze, zgodne z aktualnymi przepisami o podatku VAT.